Nasi mili!

Z wielką radością chcielibyśmy zaprosić was na kolejną edycję naszych warsztatów!

Tym razem staraliśmy się aby warsztaty były jeszcze bardziej nabite praktyką (aż 4 godziny fotografowania i 2 różne stylizacje! ) abyście z warsztatów mogli wynieść jeszcze więcej nowych umiejętności, ciekawych informacji i pięknych zdjęć 😉

Tworzyliśmy ten program z myślą o zawodowych fotografach jak i zaawansowanych amatorach. Zapraszamy wszystkich którzy szukają dawki wiedzy ta inspiracji jak i tych, którzy pragną odpowiedzi na dość istotne w naszej codziennej pracy pytanie – „Jak robić piękne zdjęcia w trudnych warunkach?”

Podczas warsztatów postaramy się pokazać wam jak z jednego miejsca można wycisnąć maksymalnie dużo różnorodnych ujęć oraz jak możemy sobie poradzić ze światłem gorszej jakości lub gdy po prostu jest ciemno 😉

Pokażemy wam jak w kreatywny sposób można wykorzystać to co zastajemy w mieszkaniach u naszych par oraz jak stworzyć z tego coś pięknego. Zdradzimy wam nasze sposoby na pracę z ludźmi w kadrze tak, żeby wszyscy czuli się komfortowo, a efekty były „piękne” , naturalne i niepozowane” 😉 Dodatkowo podpowiemy co warto zawsze mieć ze sobą aby móc kreować bardziej interesujące ujęcia.

W drugiej części zdradzimy wam tajniki naszej obróbki i nauczymy was jak post produkcją sprawiać aby ze zwykłego ujęcia zrobić zdjęcie WOW, które będzie miało piękną i ponadczasową kolorystykę. Poświęcimy dużo uwagi waszej dotychczasowej pracy: każdy indywidualnie otrzyma analizę portfolio, zaczynając od najbardziej rażących błędów, po wasze największe plusy, a kończąc na tym jak możesz szybko pójść o krok dalej w fotograficznej twórczości.

"Warsztaty o tym jak robić dobre zdjęcia w trudnych warunkach"


Kiedy: 3 kwietnia 2019
Start: 9:00
Gdzie: Warszawa
Koszt : 1400 PLN

Plan warsztatów:

9:00 – 11:00 Poznajmy się! Krótki wstęp do warszatów praktycznych. Praca z parą podczas sesji – jak wycisnąć z naszej pary to co najlepsze, jak z jednego miejsca uzyskać wiele różnorodnych, ciekawych i niebanalnych kadrów. Live view shooting – mini sesja w naszym wykonaniu z obrazem na żywo z aparatu. Opowiemy wam czego unikać podczas sesji i na co zrwacać szczególną uwagę na konkretnych przykładach!

11:00 – 11:15 Przerwa. Napijmy się kawy/herbaty 😉

11:15 – 13:00 Część praktyczna oraz portfolio review.

Cześć praktyczna. Sesja Love Story z prawdziwą parą podczas której pokażemy jak w praktyce wykorzystać nieoczywiste trudne światło również na przykładzie naszej pary przedstawimy wam jak budujemy różnorodne ciekawe kadry. Oczywiście będziecie mieli możliwość samodzielnie popracować z naszą parą pod naszym okiem.

Portfolio review. Przed warsztatami zapoznamy się z waszymi stronami i dostępnym w nich portfolio. Przygotujemy dla każdego z uczestników analizę największych plusów i minusów oraz pomysły na to jak podnieść wasz poziom fotograficzny. Poprosimy was również o przygotowanie serii zdjęć z jednej realizacji i na warsztatach omówimy ją pod kątem kompozycji, światła i tego, co można zrobić aby efekt końcowy był lepszy.

13:00-14:00 Lunch. Zjedzmy i odpocznijmy przed kolejną dawką wiedzy.

14:00-16:00 Cześć praktyczna/Portfolio review. Zmiana scenerii i kolejne wyzwania przy jeszcze bardziej wymagającym świetle!

16:00-16:30 Selekcja zdjęć oraz storytelling. Jak nie spieprzyć pięknej sesji złym wyborem i pokazać się z najlepszej strony.

16:30- 18:30 Postprodukcja:

• Zrozum Lightroom – jak w prosty i szybki sposób osiągnąć zamierzone efekty.
• Praca na presetach – naucz się adaptować presety do swoich potrzeb i stworzyć własny styl.
• Obróbka zdjęć z sesji – pokażemy jak zachować naturalność i wyciągnąć ze zdjęć to co najlepsze.

18:30-19:30 Panel dyskusyjny. Odpowiemy na wszystkie wasze pytania dotyczące sprzętu, inspiracji oraz po prostu pogadamy o trudnym życiu fotografa😜


BONUS!
Podczas pierwszych warsztatów stworzyliśmy bardzo rozbudowaną prezentację, w której zawarłyśmy niezwykle istotne kwestie dotyczące technicznych aspektów fotografii. W prezentacji omawiałyśmy między innymi znaczenie barw oraz dlaczego czasem warto łamać zasady fotografii, a dlaczego czasem to kompletnie nie ma sensu 😉 W trakcie naszej drugiej edycji zdecydowaliśmy jednak, że położymy większy nacisk na samą praktykę oraz na naukę obróbki zdjęć.

W związku z tym nie będziemy mieli czasu aby omówić naszą całą prezentację, ale to nic straconego 😉 Ponieważ każdy z naszych uczestników otrzyma pełną wersję naszej prezentacji i będzie mógł skorzystać ze wszystkich naszych złotych rad 😉

I jak? Czy mamy tu chętnych na fotograficzny ARMAGEDON?? 😀

Zapisz się na warsztaty poniżej (liczba miejsc ograniczona):