Wraz ze wspaniałą przygodą w postaci sesji zdjęciowej i pięknych efektów możecie pomóc sobie przy problemie który z pewnością na Was czeka – prezenty na Święta 🙂

Oferujemy wspaniałe i piękne rozwiązania, które ułatwią Wam życie przed Świętami oraz sprawią wielką przyjemność Wam i Waszym bliskim!

KSIĄŻKA to najbardziej elegancka forma przechowywania Waszych wspomnień. My wykonujemy książki wyłącznie w jakości premium, które wykonane są z najlepszych i najbardziej wytrwałych materiałów. Mają piękne kolory okładek, perfekcyjną jakość druku i grube sztywne strony, które otwierają się na płasko. Taka książka jest wspaniałym pomysłem na prezent dla całej rodziny! Po prostu uwierzcie nam, że żadne inne prezenty nie mogą̨ konkurować́ z zachwytem Babci lub Dziadka podczas oglądania zdjęć́ swoich ukochanych dzieci i wnuków, a do tego jeszcze w takiej pięknej oprawie!

Ponadto nie ma potrzeby latać́ po sklepach, stać́ w kolejce i główkować nad znalezieniem prezentu dla każdego członka rodziny.

Kilka albumów i problem z głowy!
I to nie byle jakich, a eleganckich, dobrze ułożonych i najlepszej jakości – już̇ nie mówimy o wartościowej treści! W sumie nie będziemy nawet nikogo namawiać, bo nie ma takiej potrzeby 🙂

Albumy są dostępne w formacie 25x25cm (20 stron)

TRIPLEKS to trzy zdjęcia podklejone do eleganckiej ramki z ekoskóry. Jest świetną opcją prezentu dla rodziców lub dziadków lub piękną alternatywą do zwyklej ramki w Waszym wnętrzu. Świetnie prezentuje się na komodzie, ale może też zostać złożony w formie książki.
Tripleks jest dostępny w formacie 20x20cm

ODBITKI Wiecie, że zdjęcia żyją na papierze?
Jeśli nie drukujecie swoich zdjęć to koniecznie musicie spróbować! Będziecie zaskoczeni o ile fajniej wygląda zdjęcie drukowane od tego elektronicznego. Poza tym nie ma lepszej dekoracji dla Waszego domu niż Wasze piękne wspomnienia! Polecamy również spróbować dać swojej rodzinie bądź przyjaciołom zdjęcia zamiast kartki Świątecznej – na pewno nie znajdzie się w koszu.

Nasze odbitki są drukowane na pięknym błyszczącym papierze z najlepszym oddaniem kolorów – uwierzcie bo się znamy na tym 🙂
30 odbitek (wszystkie z sesji) w formacie 15×21


Książki


Triplexy