O nas

Serdecznie witamy na naszej stronie!


Jesteśmy zgraną ekipą miłośników fotografii. Wspólnie tworzymy subtelne i estetyczne zdjęcia, które na zawsze zachowują pamięć o najlepszych chwilach życia.

Kochamy swoją pracę przede wszystkim dlatego, że robimy rzeczy naprawdę istotne i wartościowe. Poznajemy wielu wspaniałych ludzi, przeżywamy wraz z nimi najważniejsze i najpiękniejsze momenty w ich życiu, a przy okazji tworzymy dla nich cenną pamiątkę na długie lata. Cieszy nas, że zatrzymujemy piękno otaczającego nas świata i sprawiamy, że ludzie stają się choć odrobinę szczęśliwsi. 🙂

To wszystko inspiruje nas na co dzień, pozwala rozwijać się i dawać z siebie 100% przy każdym kolejnym projekcie. Jesteśmy dumni z każdej zrealizowanej sesji, ale naszym najlepszym zdjęciem jest zawsze to, które zrobimy jutro.

W swoich klientach cenimy przede wszystkich otwartość, przyjazne nastawienie, dobry gust i miłość do fotografii. Lubimy pracę z ludźmi, którzy mają podobne wyobrażenie piękna – to podstawa udanej współpracy. Nasze zdjęcia zdobywają uznanie i zaufanie innych fotografów, oraz modelek, wizażystów, dekoratorów, których jest coraz więcej  wśród naszych klientów. 🙂

Ekipa Studia Słoń składa się z zaufanych i sprawdzonych osób. Z przyjemnością pracujemy zespołowo przy realizacji konkretnych projektów, gdy nasze umiejętności wzajemnie się uzupełniają, ale lubimy także realizować niezależne, autorskie sesje. Niezależnie od modelu współpracy, gwarantujemy wysoką jakość naszych usług i niezmiennie wysoki poziom estetyczny zdjęć, który jest znakiem firmowym Studia Słoń.

Jesteśmy otwarci na ciekawe znajomości, interesujące projekty, dalekie podróży i po prostu piękne sesję dla miłych ludzi! Serdecznie zapraszamy zapoznać się z nami bliżej przez nasze zdjęcia, czytając opinię o nas lub jeszcze bliżej w przytulnym miejscu za pyszną kawą 🙂


Marina
Założycielka, główna inspiratorka i fotografka Studia Słoń. Wymagająca perfekcjonistka i maksymalistka. Wrażliwa na piękno, które widzi w każdej osobie czy momencie życia.

Artem
Założyciel i menedżer studia. Odpowiedzialny, zorganizowany, lubi porządek i zna się na sprzęcie. Wspiera i zabezpiecza prawidłowe działanie naszego studia.

Kateryna
Fotograf Studia Słoń. Pełna optymizmu i zawsze uśmiechnięta. Najważniejszą dla niej życiową wartością jest rodzina, oraz wzajemne realcje pełne pozytywnych uczuć, dzięki temu w łatwy sposób umie je uwieczniać na swoich zdjęciach.

Dorota
Fotograf Studia Słoń. Kreatywna i nastawiona na ciągły rozwój. Jej pozytywne nastawienie połączone z profesjonalizmem, to gwarancja pięknych zdjęć, w każdych warunkach.

Julia
Retuszerka Studia Słoń. Pedantyczna, staranna i odpowiedzialna. Dba o każdy szczegół i czuwa nad stylistyczną spójnością naszej pracy.

Beata
Fotogaraf Studio Słoń. Jest wulkanem energii, chwytaczką emocji i po prostu fotografem o wielkiej pasji. Zawsze w 200% zaangażowana we wszystko co robi.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy udanych zdjęć,


Ekipa Studio Słoń.